Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi

Biləsuvar Regional Mədəniyyət İdarəsi

Region haqqında
Təhsil

Neftçala

S/S Məktəbin adı Ünvanı Direktorun soyadı, 
adı, atasının adı İş telefonu

Neftçala şəhər 1 saylı tam оrtа məktəbi AZ- 4700 Neftçala şəhəri
A.Cəfərov küç,2 Abdullayev Alim Abdulla oğlu (02126) 3-16-51

Əlif Piriyev adına Neftçala şəhər 2 saylı tam оrtа məktəbi AZ- 4700 Neftçala şəhəri
IV məhəllə Abdullayeva Aygün Aydın qızı (02126) 3-36-41

Nizami Gəncəvi adına Neftçala şəhər 3 saylı tam оrtа məktəbi AZ- 4700 Neftçala şəhəri
H.Əliyev prospekti Abuşov Əli Bəhmən oğlu (02126) 3-22-28

Elton Həbibov adına Neftçala şəhər 4 saylı tam оrtа məkətbi AZ- 4700 Neftçala şəhəri
N.Gəncəvi küç, 23 Mehtiyeva Gülnaz Nadir qızı (02126) 3-48-19

Mehman Səfərov adına Şəhər İnternat ümumi orta məktəbi AZ- 4700 Neftçala şəhəri,
M.Əsədov küç.6 Əliyev Zakir Əli oğlu (02126) 3-16-68

Elektrik şəbəkəsi ibtidai məktəbi AZ- 4700, Neftçala rayon, Elektrik şəbəkə yaşayış məntəqəsi Abbasova Zülfiyyə Qurban qızı
Əbülfəz Cəfərov adına Bankə qəsəbə 1 saylı tam оrtа məktəbi AZ- 4752 Neftçala rayon, 
Ə.Məmmədov küç.8 Hüseynov Orucəli Burcalı oğlu (02126) 52-4-53

Səməd Vurğun adına Bankə qəsəbə 2 saylı tam ortа məktəbi AZ- 4752 Neftçala rayon, 
Ə.Məmmədov küç.5 Ələkbərova Hüsniyyə Heydərağa qızı (02126) 52-5-13

Şəmsəddin Orucov adına Həsənabad qəsəbə tam оrtа məkətbi AZ- 4766 Neftçala rayon, 
Həsənabad qəs., Q. Babayev küç. Bəşirov Şakir Həşim oğlu (02126) 66-2-44

Tofiq İsmayılov adına Mirqurbanlı kənd tam оrta məktəbi AZ- 4766 Neftçala rayon, 
Mirqurbanlı kəndi Rzayev Abdulla Muxtar oğlu (02126) 69-1-59

Dəmiryolu ibtidai məktəbi AZ- 4766 Neftçala rayon, 
Dəmiryolu yaşayış məntəqəsi İsayev Ramazan Əmiraslan oğlu

Rafiq Gözəlov adına Xıllı qəsəbə 1 saylı tam оrtа məktəbi AZ- 4744 Neftçala rayon, 
Xıllı qəs., H.Xəlilov küç.3 Süleymanov Cəmaləddin Əlihüseyn oğlu (02126) 44-2-90

Faruq Quliyev adına Xıllı qəsəbə 2 saylı tam оrtа məktəbi AZ- 4744 , Neftçala rayon, 
Xıllı qəs., Fizuli küç. Əzizova Arifə Qarakişi qızı (02126) 44-2-28

Həsən Əliyev adina Abasallı kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4763 , Neftçala rayon,
Abasallı kəndi Həmzəyev Zakir Qulam oğlu (02126) 44-2-35

Mirzəqurbanlı kənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4763 Neftçala rayon,
Mirzəqurbanlı kəndi Əsgərova Soltanxanım Gülüş qızı
Tatarməhlə kənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4763 Neftçala rayon,
Tatarməhlə kəndi Əsədov Hüseynağa Sədulla oğlu
Uzunbabalı kənd ibtidai məktəbi AZ- 4752 Neftçala rayon, 
Uzunbabalı kəndi Əliyeva Gülxanım Səməd qızı
Zabil Əsgərov adına Аşağı Surra kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4764 Neftçala rayon, 
Aşağı Surra kəndi Rəhimov Həbulla Rəhmət oğlu (02126) 64-2-98

Eldar Rəhmanov adına Aşağı Surra kənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4764 Neftçala rayon,
A.Surra kəndi Tarıverdiyev Əliağa Ağali oğlu
Sakit Kərimov adına Qədimkənd kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4762 , Neftçala rayon,
Qədimkənd kəndi Cəfərov Kamal Əzizağa ağlu (02126) 62-3-67

Aşağı Qaramanlı kənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4762 Neftçala rayon,
Aşağı Qaramanlı kəndi Tağıyeva Elmira Hüseyn qızı (02126) 62-3-43

Kürqarabucaq kənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4762 Neftçala rayon,
Kürqarabucaq k Həziyev Arif Əziz oğlu (02126) 53-2-06

Əli Səmədov adına Qırmızıkənd kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4755 , Neftçala rayon,
Qırmızıkənd kəndi Kərimov Cəfər Nüsrət oğlu (02126) 55-1-32

Qismət Nuraliyev adına Xolqaraqaşlı kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4768 Neftçala rayon,
Xolqaraqaşlı kəndi Bəşirov Firudin Nəhməd oğlu (02126) 68-3-95

Xolqaraqaşlı kənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4768 Neftçala rayon,
Xolqaraqaşlı kəndi Xəlilov Fuad Qəhrəman oğlu (02126) 68-3-13

Nəriman Bəşirov adına Qaçaqkənd kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4765 Neftçala rayon,
Qaçaqkənd kəndi Cəfərov Nicat Qabil oğlu (02126) 65-2-29

Qazaxbərəsi kənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4765 Neftçala rayon,
Qazaxbərəsi kəndi Abuşov Çingiz Balamirzə oğlu -

Xəzər kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4756 Neftçala rayon,
Xəzərkənd kəndi Əsədov Araz Qurbanəli oğlu (02126) 56-2-19

Faiq Həziyev adına Xolqarabucaq kənd tam orta məktəbi AZ- 4768 , Neftçala rayon,
Xolqarabucaq k Quliyev Etibar Əliqulu oğlu (02126) 68-2-99

Rövşən Babayev adına Xoltəzəkənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4768 , Neftçala rayon,
Xoltəzəkənd kəndi Abdullayev Abdulla Yadulla oğlu (02126) 68-5-02

İlqar Səfərov adına Mürsəqulu kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4768 Neftçala rayon,
Mürsəqulu kəndi Əsgərov Çingiz Nadir oğlu (02126) 68-3-09

Bəhruz Həşimov adına Boyat kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4761 Neftçala rayon,
Boyat kəndi Zərbəliyev Əziz Zərbəli oğlu (02126) 61-2-66

Cəbrayıl Əhmədov adına Cəngən kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4757 , Neftçala rayon,
Cəngən kəndi Əsədli İlham Gülmirzə oğlu (02126) 57-3-31

Fail Mayılov Şorkənd kənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4757 , Neftçala rayon,
Şorkənd kəndi Ağalarova Fərqanə Məsud qızı
Seymur Süleymanov adına Ərəbqardaşlı kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4757 Neftçala rayon
Ərəbqardaşbəyli k Süleymanov Dəmir Əvəz oğlu
Qaraqaşlı kənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4757 Neftçala rayon
Qaraqaşlı kəndi Babayev Əlipaşa Babaşoğlu oğlu (02126) 57-2-67

Rəfael Əliyev adına Y. Qaramanlı kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4753 Neftçala rayon,
Y.Qaramanlı kəndi Sayılov Əlisurət Sayıl oğlu (02126) 53-2-75

II Qaralı kənd tam orta məktəbi AZ- 4753 , Neftçala rayon,
II Qaralı kəndi Süleymanov Telman Gülbala oğlu (02126) 53-2-19

Müşviq Babayev adına Pirəbbə kənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4753 Neftçala rayon,
Pirəbbə kəndi Eyvazov Sərdar Sabir oğlu -

Mahir Sadıqov adına Mayak 1 saylı kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4758 Neftçala rayon,
Mayak kəndi Ağalarov Elşən Mirhəbib oğlu (02126) 58-1-02

İbrahim Babayev adına Şirvanlı kənd tam оrtа məktəbi AZ- 4758 Neftçala rayon,
Şirvanlı kəndi Heybətov Rasəf Söhbət oğlu (02126) 67-2-11

Yenikənd kənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4758 Neftçala rayon,
Yenikənd kəndi Hüseynov Qəhrəman Ələşrəf oğlu
Mayak kənd ibtidai məktəbi AZ- 4758 Neftçala rayon,
Mayak kəndi Məmmədova Səidə Heydər qızı
Sübh kənd ibtidai məktəbi AZ Yenikənd kənd ibtidai məktəbi AZ- 4758 Neftçala rayon,
Sübh kəndi Aslanova Tellixanım Ziyafət qızı
Yenikənd kənd ibtidai məktəbi AZ- 4758 Neftçala rayon,
Yenikənd kəndi Qafarova Fəxriyyə Hüseynağa qızı
Vüqar Soltanov adına Kürkənd kənd ümumi orta məktəbi AZ- 4700 Neftçala rayon,
Kürkənd kəndi Sərdarov Oktay Hacıbala oğlu (02126) 3-22-26

Asif Səlimov Mayak 2 saylı kənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4758
Neftçala rayon,
Mayak kəndi Cəfərova Lətifə Həbib qızı
Asif Dadaşov adına Yeniqışlaq kənd ümumi орта məktəbi AZ- 4759 , Neftçala rayon,
Yeniqışlaq kəndi Fərzəliyev Ülvi Cəlil oğlu
Mikayıllı kənd ümumi оrtа məktəbi AZ- 4759 Neftçala rayon,
Mikayıllı kəndi Orucov Rəşad İmanxan oğlu
Haqverdli kənd ibtidai məkətbi AZ- 4759 Neftçala rayon,
Haqverdili kəndi Əhədova Gülnar Böyükağa qızı
Uşaq Gənclər İdman məktəbi AZ- 4700 Neftçala şəhər,
A. Cəfərov küç. Dadaşov Abdulhəsən Nadir oğlu
Uşaq Gənclər Şahmat məktəbi AZ- 4700 Neftçala şəh., 
Nizami küç. Şirəliyev İmanabaxış Qubad oğlu (02126) 3-18-44

Neftçala şəhər humanitar təmayüllü "Muğan" liseyi AZ- 4700 Neftçala şəhər
Heydər Əliyev pros.56 Səlimli Əsəd Fizuli oğlu(02126) 3-14-98

Şəhid Məzunlar adına peşə məktəbi AZ- 4729 , Neftçala rayon,
Kürkənd kəndi Pənəliyev İlyas Talıb oğlu (02126) 3-14-63

Uşaq İncəsənət Məktəbi AZ- 4700 Neftçala şəhər,
Nizami küç.55 Əsgərov Əlisahib Qulammirzə oğlu (02126) 3-14-73

Neftçala şəhər 1 saylı uşaq baxçası- körpələr evi Neftçala şəh. 
A. Mütəllimov küç.16 Sadıqova Fərqanə Məlik qızı
Neftçala şəhər 2 saylı uşaq baxçası - körpələr evi Neftçala şəh. 
VI məhəllə Qasımova Nəzakət Zeynal qızı (02126) 3-10-43

Vidadi Həmidov adına Neftçala şəhər 3 saylı uşaq baxçası - körpələr evi Neftçala şəh.
H.Əliyev pros. Novruzova Zöhrə Ağagül qızı (02126) 3-15-36

İlkin Piriyev adına Neftçala şəhər 4 saylı uşaq baxçası - körpələr evi Neftçala şəh.
Z. Sadıqov küç. Sayılova Könül Binamin qızı (02126) 3-19-83

Neftçala şəhər 5 saylı uşaq baxçası - körpələr evi Neftçala şəh.
A. Mütəlimov Zeynalova Qubaxanım Dadaş qızı (02126) 3-13-66
Mirqurbanlı kənd uşaq baxçası - körpələr evi Mirqurbanlı kəndi Mirqurbanlı kəndi Manafova Səadət Muxtar qızı (02126) 66-3-01

Nurəddin Ağahüseynov adına Həsənabad qəsəbə uşaq baxçası - körpələr evi Həsənabad qəsəbəsi Məmmədova Günel Adışirin qızı (02126) 69-2-58

Xıllı qəsəbə uşaq baxçası - körpələr evi Xıllı qəsəbəsi Əzizova Nazilə Hüseynağa qızı (02126) 44-1-38
Bankə qəsəbə uşaq baxçası - körpələr evi Bankə qəsəbəsi Ağaverdiyeva Zəhra Seyfi qızı -
A. Qaramanlı kənd inzibati ərazi dairəsi

Qədimkənd kənd uşaq baxçası - körpələr evi Qədimkənd kəndi Şamxalova Şəhla Baksanuk qızı -

Y.Qaramanlı kənd uşaq baxçası - körpələr evi Y.Qaramanlı kəndi Hüseynova Aynur İslam qızı
Qırmızıkənd kənd uşaq baxçası - körpələr evi Qırmızıkənd kəndi Mamayeva Məleykə Məmməd qızı (02126) 55-1-81

Xolqarabucaq kənd uşaq baxçası - körpələr evi Xolqarabucaq kəndi Abdullayeva Kəmalə Səfa qızı (02126) 68-2-99

Mayak kənd uşaq baxçası - körpələr evi Mayak kəndi Sadıqova Xuraman Bəyməmməd qızı -

Sübh kənd uşaq baxçası - körpələr evi Sübh kəndi Həşimova Nicavət Ələkbər qızı -
Yenikənd kənd uşaq baxçası - körpələr evi Yenikənd kəndi Hüseynova Səmayə Ərzuman qızı